Religia:
Kinga Kiryk, Anna Piwońska, ks Łukasz Skolimowski, Renata Szulc-Serzysko, Maria Walicka
Edukacja wczesnoszkolna:
Iwona Baran, Izabella Ćwiertniewska, Anna Flont, Anna Muszyńska, Edyta Mitkowska, Renata Pasik, Olga Przybysz (Pasik), Zofia Smolewska, Bożena Talarek, Patrycja Witak (w zastępstwie Ewelina Grudzińska), Anna Wojciechowska-Kąkol, Anna Zając, Małgorzata Żołądek
Język polski:
Sławomira Błażejczyk, Danuta Durys, Renata Gąska, Katarzyna Metera, Grażyna Rękawek, Izabela Rękawek, Iwona Szewczyk (Płatek),Renata Szulc-Serzysko, Małgorzata Walenda
Język angielski:
Bernadetta Beker, Anna Błażejczyk-Rosa, Agnieszka Gołębiewska, Anna Mikulska, Katarzyna Miętus, Beata Staros-Jabłońska, Dariusz Winiarek
Język niemiecki:
Lucyna Brzozowska-Szałas, Beata Michalik
Matematyka:
Ewa Bogusz, Dariusz Dębek, Małgorzata Jankowska, Tadeusz Kościesza, Anna Zając-Maćkowiak, Krystyna Matusiak, Anna Piwońska, Aneta Prożych, Tadeusz Robakowski, Marzena Świeczak, Maria Zawadka, Urszula Zięcina
Przyroda:
Ewa Chojecka, Hanna Dondzbach, Anna Jaworska
Biologia:
Beata Dąbrowska, Anna Jaworska
Chemia:
Elżbieta Grzegrzółka (w zastępstwie Agnieszka Jeżo)
Fizyka:
Magdalena Kozłowska
Geografia:
Anna Wójcicka, Hanna Dondzbach
Historia:
Grażyna Błaszczykowska, Małgorzata Cieślańska, Antoni Frąckiewicz, Agnieszka Kucharska
Informatyka:
Dariusz Dębek, Dariusz Maćkowiak
Edukacja dla bezpieczeństwa:
Antoni Frąckiewicz
Muzyka:
Dariusz Maćkowiak, Tomasz Paziewski
Plastyka:
Monika Metera
Zajęcia techniczne:
Regina Jurkowska
Zajęcia artystyczne:
Edyta Afrykańska, Dariusz Maćkowiak, Monika Metera, Regina Jurkowska
Wychowanie do życia w rodzinie:
Anna Jaworska
Wiedza o społeczeństwie:
Antoni Frąckiewicz
Wychowanie fizyczne:
Edyta Afrykańska, Michał Gontarz, Dariusz Kasprzak, Grażyna Kotlarska, Bartosz Soszka, Maciej Zapałowski, Renata Żurawek
Biblioteka:
Anna Jakimiec, Maria Zawadka
Świetlica:
Aleksandra Błażejczyk, Ewa Bogusz, Joanna Domańska, Kinga Kaczyńska, Dorota Wojda
Pedagog:
Justyna Trzpil, Ewa Chojecka
Psycholog:
Anna Kuźbida
Logopeda:
Olga Przybysz (Pasik), Iwona Szewczyk (Płatek)
Nauczyciele wspomagający:
Magdalena Czajka, Agnieszka Gądek, Michał Gontarz, Regina Jurkowska, Agnieszka Kołodziejska, Edyta Kuć, Sylwia Majewska, Edyta Mitkowska, Ewa Nadstawna, Olga Napłoszek, Katarzyna Ołowska, Renata Pasik, Olga Przybysz (Pasik), Anna Ściblak, Marzena Świesiulska-Pyza, Joanna Wachnicka-Ścibek
Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze:
Ewa Chojecka, Małgorzata Żołądek